Budownictwo

Projektowanie i diagnostyka wentylacji grawitacyjnej. Wybrane problemy

Projektowanie i diagnostyka wentyla...

Projektowanie i diagnostyka wentylacji grawitacyjnej. Wybrane problemy

Romana Antczak-Jarząbska, Maciej Niedostatkiewicz

Książka stanowi studium przypadku usterek wentylacji grawitacyjnej. Opisano w niej następstwa realizacji tego typu wentylacji z pominięciem zasad wiedzy technicznej, wynikające z błędów i niedociągnięć zarówno projektowych, jak również wykonawczych. Omówiono koncepcje rozwiązań projektowych naprawy występujących usterek rozumianych jako brak sprawności wentylacji technicznej oraz uszkodzenia trzonów kominowych, w obszarze których usytuowane są przewody wentylacji grawitacyjnej...

44.10 zł 49.00 zł Cena netto: 44.10 zł

Dachy stropodachy tarasy. Remonty i wzmacnianie

Dachy stropodachy tarasy. Remonty i...

Dachy stropodachy tarasy. Remonty i wzmacnianie

Maciej Niedostatkiewicz

Książka stanowi studium przypadku usterek i uszkodzeń dachów, stropodachów i tarasów. Opisano w niej następstwa realizacji tych elementów z pominięciem zasad wiedzy technicznej, wynikające z błędów i niedociągnięć zarówno projektowych, jak również wykonawczych. Omówiono także koncepcje rozwiązań projektowych naprawy występujących usterek i uszkodzeń.Pozycja przeznaczona jest jako materiał pomocniczy dla studentów uczelni technicznych na kierunku Budownictwo. Może być również wykorzystywana w pra..

53.10 zł 59.00 zł Cena netto: 53.10 zł

Technika układania dachówki karpiówki

Technika układania dachówki karpiów...

Technika układania dachówki karpiówki

Herbert Wartmann

Książka w całości opisuje wszystkie detale i prezentuje rozwiązania sytuacji problematycznych na dachu krytym tak plastycznym materiałem, jakim jest dachówka karpiówka. Dach o tym pokryciu to nie tylko ochrona budynku, lecz także cały wachlarz konstrukcyjnych szczegółów.Publikacja jest pierwszą i jedyną tego typu pozycją na rynku. Zawarte są w niej kompletne opisy teoretycznych i praktycznych podstaw technologii krycia z karpiówki. Pokazuje wszystkie zalety i wady takiego pokrycia.Dzięki pięknej..

150.00 zł 150.00 zł Cena netto: 150.00 zł

Pokazuje 1 do 3 z 3 (1 Stron)